Концерт Кіркорова у Таллінні скасували: йому заборонено в’їзд до Естонії

Концерт російського виконавця Філіпа Кіркорова в Таллінні скасовано, оскільки йому заборонено в’їзд до Естонії. «Концертне агентство Artmusic дякує всім глядачам, які два роки чекали на концерт Філіпа Кіркорова і виявили терпіння, повагу та доброзичливість.

Повідомляємо: у зв’язку з тим, що Пилипу Кіркорову заборонено в’їзд до Естонії, його концерт, запланований на 27 травня 2022 року, скасовується», – повідомили організатори концерту. Гроші за квитки повернуть.

Тим, хто придбав електронні квитки на сайті www.bilesuserviss.lv, кошти повернуть автоматично. Ті, хто купив квитки в касах, мають до 27 червня заповнити заявку на повернення грошей . Жителі Таллінна збирали підписи з вимогою скасувати концерт Кіркорова. «Артист, який активно підтримує російське вторгнення, не може бути допущений на сцену в столиці Естонської Республіки, держави-члена НАТО та Європейського Союзу», — йшлося у петиції, яку підписали понад 6 тисяч людей.

У квітні Естонія запровадила заборону на в’їзд у країну російських артистів Філіпа Кіркорова та Поліни Гагаріної терміном на п’ять років.