3елений чu фіолетовuй? Тепер знаю, чого потребує шкіра. Корuстуюсь вже 7 років, жодного разу не пошкодувала!

Сьогодні поговоримо про один дуже відомий і корисний косметичний засіб, який відомий кожному. Йдеться про мазь «Боро-плюс» – річ, що знадобиться у будь-якій життєвій ситуації. Тож рекомендуємо носити з собою тюбик цього диво-крему із собою постійно. Навіщо? Зараз пояснимо.

У продажу є два види цього крему: у зелених та фіолетових тюбиках. Перший містить збір цілющих трав, а другий – мікс із сандалового дерева та алое. “Боро-плюс” – це незамінний зволожувач шкіри та антисептик, який завжди під рукою.

Також “Боро-плюс” допоможе вам позбутися подразнення та почервоніння шкіри, а також алергічної реакції. Крім того, він сприяє кращому загоєнню ран і, як уже було згадано, є хорошим дезінфікуючим засобом.

Ще два види крему відрізняються запахом і консистенцією. Це ви вже, напевне, і самі помічали. У зеленого колір насичений та трав’янистий, тоді як у фіолетовому тюбику – щось ніжне та квіткове. Втім, дія обох кремів схожа. Тож вам рекомендуємо спробувати два варіанти і обрати той, я кий вам більше до вподоби.

Як використовувати крем “Боро-плюс”

Загалом цей крем є дуже дієвою та живильною маскою, яку слід наносити перед сном. Для початку розітріть крем у долонях і тільки тоді масажними рухами наносьте на шкіру обличчя.

Також “Боро-плюс” можна наносити на обвітрені губи або навіть використовувати, як гігієнічну помаду. Особливо цей крем виручає в холодну пору та вітряну погоду. Дешево, ефективно та корисно! Ще й компоненти натуральні

І наостанок вищезгаданий крем можна використовувати як профілактику тріщин на стопах та п’ятах. Достатньо буде наносити його раз на тиждень, закривати поліетиленовим кульком, одягаючи поверх теплі шкарпетки, і ваші ніжки знову будуть гладенькими та ніжними.

Ми впевнені, що є й інші способи застосування цього диво-крему, адже він, як ми вже згадували, дуже універсальний. Він допоможе вам впоратися з проблемною шкірою, продезінфікує рани і зробить ступні гладенькими, як у немовляти. Тож не полінуйтеся вкинути один до своєї сумочки або аптечки. Зайвим не буде точно!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А ви знали про крем “Боро-плюс”?

З чим він допомагає вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!