Сімейство у небезпеці: у новий будинок Пугачової та Галкіна прийшла біда

Напередодні Максим Галкін та Алла Пугачова отримали погані новини. Зіркове сімейство тепер у небезпеці.

Співачка Алла Пугачова та гуморист Максим Галкін переживають не найкращі часи. Після виїзду в Ізраїль комік втратив рекламні контракти, втратив роботу на телебаченні і зіткнувся зі скасуванням виступів. Причина цього, як то кажуть, позиція Галкіна з українського питання. Крім того, вимушена «еміграція» пари спровокувала галас у Мережі, який не вщухає вже кілька місяців.

Подейкують також, що рішення про переїзд на чужину позначилося на психологічному стані дітей вокалістки та гумориста – двійнят Лізи та Гаррі. Спадкоємцям Пугачової та Галкіна доводиться адаптуватися до нових реалій.

Напередодні у Алли Борисівни та Максима з’явилася ще одна причина для переживань. У новий будинок російських знаменитостей – Ізраїль – прийшла біда. Міністерство охорони здоров’я країни повідомило про перший випадок зараження мавпою віспою. Це рідкісний вірус, який передається людині від мавп, гризунів та інших людей. Як стверджують експерти, хвороба може протікати дуже важко, в окремих випадках інфекція здатна призвести до летального результату.

За даними Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, випадки віспи мавп виявлено вже у восьми країнах Європи. Фахівці вважають, що поширення вірусу може пришвидшитися.

Втім, днями Алла Пугачова заявила, що має намір повернутися на батьківщину. Зірка прилетить до Росії у вересні. Знаменитість хоче, щоб її діти повернулися до очних уроків у школі. Зараз, як виявилося, Ліза та Гаррі займаються з педагогами дистанційно.