/ Оновлення суду над Джонні Деппом-Ембер Херд: суддя відхилив спробу Деппа відкинути зустрічний позов Херда

У понеділок у справі про наклеп, порушеній Джонні Деппом проти його колишньої дружини Ембер Херд , були свідчення доктора Річарда Мура, хірурга-ортопеда; доктор Девід Р. Шпігель, психіатр; і Кетрін Арнольд, продюсер і консультант з індустрії розваг. Незважаючи на пропозиції джерел, близьких до Херд, її адвокати вирішили не викликати Деппа до місця свідків. У квітні Депп дав свідчення і стверджував, що став жертвою домашнього насильства.

Суд над Деппом-Хердом перервався на обід у вівторок, коли суддя наказав присяжним повернутися о 13:40 за східним часом.

Суд продовжиться з Дагом Баніа, експертом із соціальних мереж та інтернет-аналітики, на місці свідків, який дає свідчення від імені Деппа.

Свідок у вівторок заперечив твердження експерта про те, що Херд могла втілити свою роботу «Аквамен» у більш успішні угоди в Голлівуді, включаючи телевізійний концерт за 1 мільйон доларів за серію.

Кетрін Арнольд, продюсер і консультант з індустрії розваг, засвідчила в понеділок, що Херд має бути в одній галактиці з голлівудськими зірками, такими як Ана де Армас, Зендая, Галь Гадот та інші, після того, як вона отримала момент «Зірка народилася» зі своїм супергероєм. роль в «Аквамені». Арнольд сказав, що кар’єра Херд постраждала відтоді, як Адам Вальдман, колишній адвокат Деппа, публічно назвав її звинувачення у зловживаннях проти Деппа «помилковими» та «обманом».

Але ветеран індустріального юриста Річард Маркс, який виступав на захист Деппа, засвідчив, що «оцінка збитків Арнольдом базується ні на чому і є дико спекулятивною».

Маркс сказала, що незабаром після успіху в «Аквамені» Херд здобула серіал за 200 000 доларів за епізод, що набагато менше, ніж будь-який день зарплати в 1 мільйон доларів.

«І міс Арнольд, звідкись у байдужий спосіб, (хов) каже, що вона (Херд) може отримати пару серій по мільйон кожен?» Маркс сказав присяжним. «Я можу сказати вам, як людина в окопах, рідко, рідко актор отримує 1 мільйон доларів за епізод серіалу».

Профілі психіатра в Google і WebMD були наповнені негативними онлайн-рецензіями в понеділок після того, як він засвідчив, що поведінка Деппа відповідає насильству з боку інтимного партнера.

Після його свідчень доктор Девід Шпігель зібрав сотні 1-зіркових оглядів у Google і WebMD. Здається, багато оглядів Google було видалено станом на вівторок.