Волочкова відповіла на чутки про депортацію з Туреччини

В інтернеті з’явилися повідомлення про те, що російську балерину Анастасію Волчкову депортували з Туреччини , де вона проводила час у компанії друзів та свого нового коханця, повідомляє видання “Український Вісник”.

Нинішній відпочинок у Туреччині екс-прими Великого театру був схожим на американські гірки. Спочатку її висміяли у соцмережах за невмілий фотошоп. Після цього Волочкова похвалилася новим щедрим бойфрендом. Проте з’ясувалося, що чоловік – простий таксист азербайджанець.

Потім знаменитість зізналася, що поїхала до Туреччини, щоб прийти до тями після зради. Тепер з’явилася інформація про те, що балерину попросили залишити курорт через її буйну вдачу. Нібито вона надто голосно відпочивала і постійно вплутувалась у якісь скандали.

При цьому росіянка все заперечує. За її словами, відпочинок завершився за графіком, жодних претензій до неї немає, вона щаслива. А чутки про неї розпускають вороги, яким не дає спокою її патріотизм і відданість президентові Росії, а ще її стрункість, успішність та вміння сідати на шпагат.

Раніше Волочкова заявила, що розлучається зі своїм бойфрендом Сергієм, з яким познайомилася на програмі «Давай одружимося!». Вона звинуватила екс-нареченого у спробі бенкету на їхніх стосунках. За словами артистки, її почуття до Сергія та його сина були щирими.