“Хто ти такий, щоб давати мені такі поради?”: Ольга Сумська дала відповідь Кондратюку, на пораду перестати спілкуватись з рідною донькою, оскільки та не виїхала з РФ

Українська актриса не стримала емоцій.

Дочка української актриси Ольги Сумської Антоніна Паперна перебуває в РФ досі. Через це на її зіркову матір звалилося багато хейта і звинувачень. В інтерв’ю для “Вікна-новини” Сумська розповіла, що вона дуже важко переживає розлуку з дитиною і онуками, а негативні коментарі тільки погіршують ситуацію.

Якби я як мама могла вплинути хоч на що-небудь, я б це зробила. Це дуже важко, коли дитина там, і ти не знаєш, коли ти її побачиш. І онуки там. Все те, що пишуть мені деякі українці з приводу цієї ситуації – це ще важче”, – розповіла Сумська.

Також вона дорікнула продюсера Ігоря Кондратюка в гнівних коментарях на її адресу. Актриса помітила, що той не має права давати їй поради.

“Як я можу вплинути? Ніяк. Тут раптом Ігор Кондратюк взявся мені давати поради. Пане Кондратюк, хто ви такий, що ви радите мені відмовитися від моєї дитини, відректися від неї і своїх онуків? Я ніколи цього не зроблю”, – резюмувала Ольга Сумська.

Нагадавши, дочка Ольги Сумської Антоніна Паперна залишилася в Росії після повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Її мама аргументувала це тим, що Антоніна в декреті і не може кинути свій будинок.

Фото – скріншот з відео