Футбольні ворота, що впали, проломили голову школяру в Підмосков’ї

У підмосковному Довгопрудному на 9-річного школяра впали футбольні ворота і проломили йому голову, повідомляє Головне слідче управління Слідчого комітету Росії (ДСУ СК РФ) по Московській області . В результаті хлопчик отримав травму голови та був госпіталізований.

«Наразі проводиться комплекс невідкладних слідчих дій, спрямованих на встановлення всіх обставин, що сталося. Планується допит батьків дитини, а також свідків та очевидців, призначено проведення судово-медичної експертизи», – йдеться у повідомленні.

За фактом співробітником слідчого відділу по місту Хімки ДСУ СК Росії по Московській області порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 238 КК РФ («Виробництво, зберігання, перевезення або збут товарів та продукції, виконання робіт або надання послуг, які не відповідають вимогам безпеки»).

За даними ЗМІ, 19 травня школяр був на тренуванні з футболу, сперся на ворота, впав, а вони впали йому на голову. Його доправили до лікарні з двостороннім переломом склепіння черепа та струсом мозку.