Ердоган та Джонсон обговорили членство Фінляндії та Швеції у НАТО

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган та прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон провели телефонні переговори. Зокрема, лідери країн обговорили питання вступу до НАТО Фінляндії та Швеції . Про це повідомляє ТАРС із посиланням на канцелярію Ердогана.

«Президент Ердоган заявив, що головною проблемою є відносини Швеції та Фінляндії з окремими особами та так званими організаціями, які перебувають під контролем терористичних організацій Робочої партії Курдистану та “Сили народної самооборони”. Він заявив, що Туреччина хоче переконатися, що Стокгольм і Гельсінкі відстоюватимуть цінності НАТО і що законні інтереси Анкари будуть належним чином дотримані. Президент Ердоган сказав, що закономірна реакція турецької громадськості на прохання Фінляндії та Швеції про членство в НАТО не повинна бути проігнорована», – зазначили у канцелярії турецького лідера.

Також там додали, що під час переговорів Ердоган та Джонсон обговорили регіональні відносини, зокрема відносини Туреччини та Великобританії, та війну між Росією та Україною.