Знали, що долетіти майже нереально, – Зеленський про загиблих героїчних льотчиків біля Маріуполя

Президент України Володимир Зеленський заявив, що біля Маріуполя загинули чимало українських льотчиків. Вони робили фактично неможливі речі, адже попри те, що знали, що до “Азовсталі” долетіти майже нереально – робили це.

Полеглі льотчики намагалися привезти на “Азовсталь” ліки, продукти, воду та забрати тіла поранених. Про це глава держави заявив під час інтерв’ю з нагоди третьої річниці своєї інавгурації, яке транслювали в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє 24 канал.

Росіяни розгорнули свою ППО

Володимир Зеленський наголосив на героїзмі українських льотчиків, адже вони знали, що долетіти до “Азовсталі” у Маріуполі, де росіяни блокували наших військових – майже нереально.

Та попри те, як зазначив президент, українські льотчики робили неможливе, адже їм таки вдавалося доставляти захисникам Маріуполя ліки та продукти й забирати поранених.

Президент зазначив, що офіційно цю інформацію коментувати не могли, оскільки жодних домовленостей про повітряні коридори не було. Крім того, окупанти розгорнули потужну протиповітряну оборону в Маріуполі.